PROMOCJA WWW   |   -10%

BARDZO REPREZENTACYJNA MARMUROWA FONTANNA PRZYŚCIENNA

 

Wyjątkowa wizualnie, wysokiej klasy artystycznej, dwuczęściowa, marmurowa fontanna przyścienna, zdobiona bardzo efektownym programem ikonograficznym, czerpiącym z tradycji Renesansu z elementami wczesnego Baroku.

Oprócz przepięknej i spójnej stylistycznie kompozycji całości, na szczególną uwagę zasługuje precyzyjnie i bardzo głęboko rzeźbiony, skomplikowany ornament renesansowy, którego punktem centralnym jest efektowny maszkaron.

Pomimo ponad ćwierćtonowej wagi – w naturze fontanna urzeka swą wizualną lekkością i wywiera bardzo duże wrażenie, którego nie są niestety w stanie oddać żadne zdjęcia.

Niezwykle prestiżowy i reprezentacyjny przedmiot, godny polecenia do najlepszych obiektów – zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz.

 

Tak dekoracyjna fontanna, ze smakiem podkreśli genius loci  oraz wysoki status miejsca w którym się znajdzie.

Oprócz willi, rezydencji, dworu lub pałacu – będzie też przepiękną ozdobą ekskluzywnego hotelu, uzdrowiska, parku zdrojowego, ośrodka odnowy / spa, klubu biznesowego, pola golfowego, prestiżowej sali lub ogrodu domu weselnego oraz jeszcze tysiąca innych niezwykłych miejsc i posiadłości, których gospodarzami jesteście Państwo, a których w naszym przepięknym kraju nie brakuje.

 

Każdy egzemplarz tej fontanny jest unikatem – nie ma dwóch identycznych, ponieważ jest ona wykonywana ręcznie przez naszych artystów rzeźbiarzy, metodami identycznymi jak kilkaset lat temu.

Wiąże się to z relatywnie długim okresem oczekiwania, jednak zapewniamy, że na efekt, który wywiera w naturze – zdecydowanie warto poczekać.

 

*** UWAGA – aktualnie dostępny jest od ręki ten jeden egzemplarz !

 

[ Standardowy czas oczekiwania – to ok. 6 miesięcy ]

 

_____

 

*** Montaż, podłączenie oraz uruchomienie fontanny – nie wchodzą w cenę fontanny.

Podana cena dotyczy samej fontanny, z dostawą oraz rozładunkiem w dowolnym miejscu na terenie Polski.

Na indywidualne życzenie Klienta – przygotowujemy dodatkową ofertę cenową dotyczącą usług montażowych, podłączenia i uruchomienia fontanny.

Klientom zamawiającym usługę montażową – oprócz rocznego serwisu gwarancyjnego – proponujemy również usługę późniejszej, wieloletniej opieki pogwarancyjnej (okresowe przeglądy oraz profesjonalna konserwacja całej fontanny przed sezonem jesienno-zimowym, w sytuacji gdy fontannę zainstalowano na zewnątrz), na indywidualnie uzgodnionych, preferencyjnych warunkach.

Klienci mogą zrezygnować z opieki pogwarancyjnej, w każdej chwili bez podania przyczyny.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

 

StylRenesans z elementami baroku
KlasyfikacjaReplika współczesna
Czas powstaniaWspółcześnie
MateriałMarmur zielony
WymiaryWys./Szer./Głęb. : 1,8/0,9/0,6 m
Wagacirca 300 kg
Stan przedmiotuNowy
UszkodzeniaBrak. Celowo sztucznie postarzana.
CertyfikatTAK - Certyfikat Autentyczności
GwarancjaTAK - Gwarancja Legalności Pochodzenia
DostawaPromocja www | DOSTAWA GRATIS
Cena promocyjna42 000  38 000 
LokalizacjaMagazyn Małej Architektury (Polska)
DostępnośćNatychmiast

Przedmiot sprzedany