Od niemal 25 lat napędza nas pasja europejskiej historii, stylowych wnętrz, antyków oraz dzieł sztuki.

Działamy pod znaną i rozpoznawalną dziś marką Rokaj Group, aktualnie jako Spółka z o.o.

Z całej Europy importujemy luksusowe dzieła sztuki, antyki, meble stylowe, starodruki i artefakty,

a także tzw. małą architekturę – pełne wyposażenie klasycznych parków, ogrodów, oranżerii, etc.

Aktualnie jesteśmy wiodącą polską firmą na rynku kompleksowego wyposażenia wnętrz stylowych,

profesjonalnych inwestycji w dzieła sztuki dawnej oraz budowy bibliotek i kolekcji prywatnych.

Ponadto, jesteśmy też hurtowym dostawcą antyków dla ponad 200 polskich antykwariatów i galerii.

Poznaj nas bliżej – zapraszamy do współpracy :

Nazwa

Nazwa naszej Firmy – ROKAJ GROUP – nie jest dziełem przypadku.

ROKAJ” – to spolszczenie oraz prawidłowa wymowa terminu rocaille, oznaczającego charakterystyczny dla epoki Rokoka motyw dekoracyjny (ornament), bardzo szeroko stosowany w ówczesnym wystroju wnętrz, dekoracjach architektonicznych i rzemiośle artystycznym. Ten symbol sztuki dojrzałego rokoka, cechuje unikalna, asymetryczna, fantazyjna forma o płynnych konturach, nawiązująca do kształtów małżowin, muszli i flory morskiej, od połowy XVIII w. wzbogacona o “koguci grzebień” oraz grzywy fal morskich.  Element rocaille  jest zwieńczeniem naszego logotypu.

GROUP” – oddaje zaś rozmach i faktyczny charakter naszej działalności – współpracę z prawie 3000 firm, antykwariatów, galerii, domów aukcyjnych oraz kolekcjonerów i marszandów w Polsce, Europie, a także USA.

Sklep online

Sklep online “ROKAJ ANTYKI” – gdy nie możesz odwiedzić nas osobiście.

W 12 kategoriach tematycznych znajdziecie tu Państwo luksusowe antyki, dzieła sztuki i przedmioty stylowe, wyselekcjonowane spośród wielu tysięcy pozycji dostępnych dziś w naszej ofercie – od mebli stylowych solo oraz w kompletach (meble do salonu, jadalnie, wypoczynki, biblioteki), przez stylowe lustra, oświetlenie, rzeźby, zegary, obrazy, aż po niezwykłe starodruki, kominki, fontanny i małą architekturę.

Sklep online “Rokaj Antyki”, oprócz upustu 10% względem cen bazowych, oferuje Klientom bardzo wiele innych komfortowych opcji, jak choćby możliwość zadawania pytań do każdego przedmiotu indywidualnie, negocjacja cen online oraz gratisowa dostawa na terenie całej Polski.

Wejdź do sklepu ROKAJ ANTYKI

Siedziba

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, przy Placu Bankowym nr 2, czyli w tzw. Błękitnym Wieżowcu – jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich biurowców, będącym budynkiem o bardzo ciekawej historii.

Mało kto już dziś pamięta, że został on wybudowany dokładnie w miejscu zajmowanym przed II wojną światową przez tzw. Wielką Synagogę, wysadzoną w powietrze przez hitlerowców w dniu 16 maja 1943 roku.

Rozpoczęta w połowie lat 60. budowa, trwała z przerwami niemal 30 lat. Budynek ukończono dopiero w roku 1991. Ze względu na pierwotny kolor swojej elewacji, był on przez długie lata nazywany „Złocistym Wieżowcem”. Dopiero wykonana pod koniec lat 90., wymiana elewacji na szkło refleksyjne, idealnie odbijające w pogodne dni błękit nieba, przyczyniła się do zmiany jego zwyczajowej nazwy na Błękitny Wieżowiec / Blue Tower.

Showroom

Nasz kameralny showroom, zlokalizowany na Targówku przy ul. Jórskiego 25, w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym – 600 m od stacji metra Trocka i 350 m od arterii ul Radzymińskiej (na wysokości Obi Targówek, przy trasie wylotowej na Białystok), jest udogodnieniem dla Klientów związanych z prawobrzeżną częścią stołecznej aglomeracji oraz dla osób wjeżdżających do Warszawy od strony M1 w Markach.

Nieduża, ale dobrze zorganizowana i ciekawie zatowarowana przestrzeń, pozwoli zapoznać się “na żywo” z elementami wyposażenia wnętrz stylowych, a jego fachowa i miła obsługa – sprosta każdemu wyzwaniu.

Wyeksponowane tu, przykładowe antyki oraz wysokiej klasy przedmioty stylizowane, wybrane z naszej bogatej oferty, przybliżą i pozwolą Państwu poczuć ten niepowtarzalny klimat, jaki zapewniają stylowe wnętrza.

Misja

Misją firmy Rokaj Group jest :

 • import luksusowych antyków, dzieł sztuki, mebli stylowych, starodruków, artefaktów i obiektów kolekcjonerskich z całej Europy,
 • kompleksowa realizacja wyposażenia stylowych wnętrz i terenów,
 • profesjonalna obsługa inwestycji w Sztukę Dawną,
 • budowa bibliotek starodruków i kolekcji sztuki,
 • hurt antyków dla antykwariatów i galerii.

Misję powyższą realizujemy poprzez współpracę z prawie 3000 firm, instytucji oraz osób prywatnych w całej Europie – od Półwyspu Iberyjskiego i Skandynawii, aż po rynek wschodni (głównie Rosja i Ukraina).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną Ofertą.

Współpraca

Oprócz Galerii, Antykwariatów i Marszandów,  zapraszamy do współpracy :

 • Inwestorów i Kolekcjonerów
 • Architektów oraz Projektantów Wnętrz i Terenów
 • Właścicieli apartamentów, domów i rezydencji
 • Właścicieli wszelkich obiektów historycznych
 • Właścicieli dobrych hoteli i ośrodków spa
 • Zarządy firm i funduszy inwestycyjnych
 • Pośredników i doradców finansowych.

Jesteśmy też zainteresowani nawiązaniem współpracy z :

 • agencjami eventowymi
 • domami mediowymi.

_______________

 

Przy stałej współpracy, oferujemy naszym Kontrahentom

dogodne warunki płatności i benefity logistyczne.

Zapraszamy do współpracy – dołącz do nas !

ROKAJ GROUP

Newsletter

Wpisz swój adres email, aby otrzymywać informacje
o nowych przedmiotach, ofertach specjalnych,
zniżkach oraz zmianach w naszym sklepie