Opinie naszych Klientów

Tak widzą nas Klienci.

Ich opinie publikujemy w oryginalnym brzmieniu.

Moderowane są wyłącznie słowa lub wypowiedzi naruszające prawo tudzież dobre obyczaje.

Dodatkowo – dołączamy też część opinii Google.
Wszystkie opinie (50) o Rokaj Group w Google – sprawdzicie Państwo
TUTAJ  i  TUTAJ

[Google]Jak dla mnie najciekawsza na dzien dzisiejszy oferta inwestycyjna na rynku. Przedmioty gorna półka, na wszytko gwarancje i certyfikaty, pełna obsługa i mozlwość wyjscia z inwestycji w każddej chwili za pośrednictwem firmy lub samemu. Trzeci rok z rzędu mam na plusie ponad 20% rocznie. Pełna anonimowosc, poza zasięgiem komornika, banksterów i slużb tego chorego panstwa. Dla myślących.

Marek B., opinia Google [ocena 5*]

[Google]Cudowne przedmioty, profesjonalna obsługa oraz ogromna wiedza

Jolanta M., opinia Google [ocena 5*]

[Google]Na zywo oferta antyków zwala z nóg. Nie spodziewalismy się z męzem takiej jakości i wyboru, kupiliśmy dużo więcej niż zaplanowaliśmy. Ale nie to zrobilo na Nas największe wraenie, lecz niesamowita Wiedza, Pasja i życzliwość właścicieli, czego prózno szukać w komercyjnych galeriach.

Joanna M., opinia Google [ocena 5*]
[Google] >  Po wizycie i rozmowach uważam że to bardzo rozsądna alternatywa dla tradycyjnego inwestowania.  Wzystkie przedmioty certyfikowane,  z gwarancją autentyczności  i  legalności  pochodzenia. Co   ważne,   własciciele   potrafią   też    profesjonalnie    i    z   sensem   doradzic   w  co  optymalnie  inwestować w zależnosci od wysokosci budzetu, a nie tylko na chama wciskać klientowi to co najdroższe, jak często niestety bywa w modnych galeriach i domach aukcyjnych.
Marcin Z., opinia Google [ocena 5*]

[Google] >  Dzięki Wam zakochałam się w antykach : ) będę wracać po kolejne perełki

Kamila S., opinia z Google [ocena 5*]

Super współpraca. Inwestuję u was większość wolnych środków. Jak na razie stopa zwrotu średnio 20% w skali roku po odjęciu wszystkich kosztow. jestem mega zadowolony, będe polecał.

Marek B., Wrocław

professional company, great offer, excellent furniture, thx

Paul R., Poznań

[Google] >  Ceny nie są okazyjne, ale przedmioty z górnej półki. Do tego można się w miłej atmosferze potargować. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyty i nabytku. Dziękuję też za miły drobiazg w gratisie!

Karina B., opinia Google [ocena 5*]

Polecę was każdemu, duży hotel wyposażony stylowo na full w 5 tygodni w dobrych pieniądzach, mistrzostwo świata, dzięki!

Marcin T., Kraków

[Google] >  Jestem bardzo zadowolona z poziomu obslugi. Dostawa była gratis a profesionalny montaz cięzkiego żyrandola wykonany szybko i w nieduzych pieniadzach. Dziękuję!

Marcelina B., opinia Google [ocena 5*]

Kolejny raz perfekt, bałem się trochę wysylki bo księga gigantycznych wymiarów, ale dotarła nie naruszona, zapakowana tak że przetrwalaby chyba atak nuklearny :))))

Paweł B., Gdańsk

[Google] >  Niektóre przedmioty po prostu niesamowite na żywo robią wieksze wrazenie niz na stronie

Katarzyna W., opinia Google [ocena 5*]

Ceny nie najniższe, ale duża część przedmiotów powala na kolana. Na plus też ze można coś ponegocjować ; ) Przy okazji mała uwaga. Powinniście wprowadzić coś na kształt karty stałego klenta z rabatem rosnącym przykładowo systematycznie wraz z ilością zakupów. Pozdrawia stały klient z Krakowa

Michał R., Kraków

[Google] >  Jak dla mnie rewelacja. Wysoki poziom obsługi.

Andrzej B., opinia Google [ocena 5*]

Na początku była to jedynie kolejna inwestycja w moim portfelu, do której tak szczerze mówiąc nie przywiązywałem większej wagi. Dzięki Wam, już po roku starodruki stały się moją pasją. To dla mnie dużo ważniejsze niż zysk na nich.

Piotr L., Bydgoszcz

[Google] >  Sympatyczna i profesjonalna, a do tego cierpliwa obsługa, prawie 2 godziny zleciały jak kwadrans. Można się naprawdę sporo dowiedzieć o antykach. I o tych na które nas stać, i o tych które pozostaną tylko marzeniem. Z czystym sumieniem polecam to miejsce, ja będę stałym klientem na ile tylko fundusze pozwolą : )

Adam S., opinia Google [ocena 5*]

Dla mnie podstawa że każdy przedmiot od was ma gwarancje legalnosci i ceryfikat autentycznosci. Procentuje to mocno przy dalszej odsprzedaży o czym niedawno się przekonałem.

Maciej A., Warszawa

[Google] >  Nie sądziłam ze antyki mogą być tak piękne!!!

Edyta N., opinia Google [ocena 5*]

Jak dla mnie na chwilę obecną najlepsza oferta w kraju. Niektóre ceny może trochę wysokie, ale zawsze można coś znegocjować. W gratisie kopalnia wiedzy : )

Robert J., Zielona Góra

[Google] >  Swietna obsługa, rzeczowo i na temat

Maciek L., opinia Google [ocena 5*]

Bardzo rzadko wystawiam opinie, ale uważam, że w tym wypadku zdecydowanie warto. Przeprowadzaliśmy się z żoną z zagranicy do Polski. Na całościową realizację wyposażenia zakupionej i remontowanej przez nas rezydencji w Konstancinie mieliśmy równo rok czasu. Uważaliśmy że to wystarczająco. Zdecydowaliśmy się powierzyć cały temat firmie [moderacja] wydawało nam się bardzo poważnej i z tradycjami. Podpisaliśmy umowę, po czym wróciliśmy za granicę. Niestety zawiedliśmy się boleśnie. Po upływie pół roku gdy przyjechaliśmy na nie zapowiedzianą kontrolę, okazało się że wbrew niezliczonym zapewnieniom, prace nie są na ukończeniu, lecz w przysłowiowym lesie, a zaproponowane nam “stylowe wyposażenie” to bezsensowna zbieranina nie pasujących do siebie przedmiotów, z których część okazała się ponadto być ordynarnymi chińskimi podróbkami. Niestety, nasz dom za granicą był już sprzedany. W tej sytuacji, wypowiedzieliśmy natychmiast umowę z [moderacja] i rozpoczęliśmy intensywne poszukiwania nowego wykonawcy. Na 4 miesiące przed planowaną datą przeprowadzki, podpisaliśmy umowę z Wami. Termin wydawał się nierealny, biorąc pod uwagę ogrom prac oraz ilość przedmiotów potrzebnych do wyposażenia prawie 1000m2 powierzchni. Jednakże już przez pierwszy miesiąc zrobiliście znacznie więcej niż [moderacja] przez pół roku !! Nawet już wstępne szkice projektowe nie wymagały praktycznie korekt poza nieistotnymi drobiazgami wynikającymi z naszych dość specyficznych przyzwyczajeń, a prezentowane nam meble, oświetlenie oraz zaskakujące niekiedy dodatki były faktycznie stylowe, tworząc jednocześnie piękną spójną i logiczną całość. Finalny efekt wizualny przeszedl nasze najsmielsze oczekiwania, a ostatnie przedmioty zostały dostarczone do domu na dwa dni przed terminem naszej przeprowadzki. Co szokujące, łączny koszt całego wyposażenia oraz wszystkich prac towarzyszących, wyszedł prawie 30% NIŻSZY niż w [moderacja], pomimo morderczego tempa prac i nieporównywalnie wyższej jakości całego wyposażenia!! Po prostu brak słów, oprócz wielkiego DZIĘKUJEMY ! Będziemy Was zawsze i każdemu polecać, a w przyszłym roku zlecimy Wam całą małą architekturę.

Andrzej S., Konstancin-Jeziorna

[Google] >  Konkretna oferta!

Dawid G., opinia Google [ocena 5*]

Great job, friendly team!

Marc R., Sopot

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością obsługi a także samym kredensem ktory okazał sie byc znacznie piękniejszy niż na zdjęciach. Na pochwałę zasługuje też transport, pomimo zmęczenia i bardzo późnej pory Panowie wnieśli i zmontowali wielki ciezki kredens niezwykle starannie, tak jakby robili to u siebie wdomu. To w dzisiejszych czasach bardzo rzadkie podejscie, dziekuje

Anna Sz., Tarnów

Zakochaliśmy się w żyrandolu od Was.

Eliza i Marek D., Płock

Top 10


Nie przeocz ...

Newsletter

Wpisz swój adres email, aby otrzymywać informacje
o nowych przedmiotach, ofertach specjalnych,
zniżkach oraz zmianach w naszym sklepie